...

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Time To Chill

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx
Admin

Data de înscriere : 26/04/2011

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:29 am

Am cazut peste tine groaznic de extenuat,simtind cum o ameteala profunda ma luase.Asta era efectul trecerii betiei din capul meu si il meritam din plin.Oricum eram deja obisnuit cu el si speram sa-mi treaca repede caci stiam ca tinea ceva timp de obicei.Respir cu greutate insa am reusit sa-ti soptesc un ''scuze'' si din nou un ''te iubesc'' insa stiam ca nimic din ce am zis nu vei accepta si ca ai sa ma urasti groaznic dupa ce am facut.Pur si simplu asta s-a numit viol pentru tine insa nu si pentru mine caci eu eram fericit si chiar tineam la tine

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Data de înscriere : 27/05/2011

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:35 am

Ii auzisem vocea atat de incet incat am avut impresia ca visam, de aceeam probabil nici nu mi-am mai deschis ochii. Mi-am asezat palmele micute pe spatele sau fierbinte, miscandu-le la inceput, insa odata ce am adormit am ramas nemiscat, simtindu-i totusi caldura corpului ce statea deasupra mea, protejandu-ma. Inca ma gandeam la acele cuvinte si speram ca in dimineata urmatoare puteam lamuri mai multe lucruri. Ma simtisem bine, pentru prima data, insa nu reuseam sa inteleg cum ajunsese la acele sentimente atat de repede. Poate bautura il ametise si in momentul in care a rostit acele cuvinte.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:43 am

Am zambit slab cand ti-ai miscat mainile pe spatele meu si odata cu tine am adormit si eu,asta dupa ce ti-am privit pentru cateva clipe chipul frumos.Orele au trecut,noaptea se instala si disparu parca intr-o clipa lasand loc soarelui sa-mi lumineze camera atat de gothica.Durerea de cap nu m-a lasat sa ma odihnesc mai mult asa ca mi-am deschis ochii,privind confunz in jur.Te observ imediat si imi aduc repede aminte ce se intamplase aseara,oftand de parca era sfarsitul lumii pentru mine,scapand un ''ce'am facut?'' soptit.Ma dau de pe tine,stand in genunchi in fata ta,privindu-te mai bine,simtind ca ma apuca groaza la gandul ca ma vei ura

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:52 am

De obicei toata noaptea visam multe lucruri, iar dimineata meditam la ele, dar de data asta nu am visat nimic. Chiar daca razele soarelui patrundeau intr-un mod sau altul printre draperiile negre, nu m-am trezit, fiind prea cuprins de acel somn. M-am intors, ducandu-ma in mijlocul patului si stand intr-o parte. De obicei ma trezeam la orice sunet sau lumina, dar de dataa asta am dormit busteam fara sa mai bag in seama vocea ce se auzea in soapta de langa mine.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:59 am

M-am ridicat de pe pat cand te-ai miscat,dandu-ma cativa pasi in spate continuand sa tew privesc oarecum speriat.Oftez din nou,apropiindu-ma de geam usor clatinandu-ma usor caci eram ametit si ma durea capul rau.Imi iau pachetul de tigari si imi aprind una,sprijinindu-am cu o mana de peretele de langa fereastra.Privesc afara fumand violent de parca nu as mai fi vazut tigare de ani de zile,stiind ca va urma o cearta chiar foarte urata

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:17 am

M-am ridicat brusc in sezut cand mi-am simtit corpul impanzit de un aer rece, deranjandu-mi imediat somnul, Am ramas cateva secunde buimac, asta pana cand mi-am dat seama de ce imi era frig : eram gol. Am sarit din pat fara sa mai analizez daca era cineva in incapere, scotand cateva injuraturi atunci cand mi-am vazut hainele pe podea, mai ales tricoul putin sfasiat. N-am apucat sa fac niciun pas inainte, caci o durere imi cuprinsese intreaga talie, nedandu-mi voie sa ma misc. Parca cineva ma despicase in doua. In momentul acela toate imaginile de azinoapte imi trecusera in minte, intorcandu-mi capul spre fereastra, parca ghicind ca brunetul se afla acolo. L-am privit cateva secunde, apoi m-am aplecat cu grija jos sa iau hainele, incercand sa ma imbrac, insa gemeam la fiecare miscare cat de mica ar fi fost.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:20 am

Mi-am indreptat imediat privirea spre tine cand te-am vazut in picioare atat de repede,privindu-ti fiecare gest in parte,urmarindu-l cu atentie.In momentul in care ai privit spre mine chipul meu purta o mare tristete,buzele mele nu mai erau arcuite intr-un zambet si infatisau tristetea suprema.Vroiam sa-ti spun ceva insa nu aveam tupeul.Ce sa spun?''Scuze ca te-am violat aseara,n-am vrut,am fost beat''?Nu,nu mergea asa.Imi las privirea-n jos,continuand sa-mi fumez tigarea cu fata la geam

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:26 am

Parca durasera ore intregi pana am reusit sa imi iau inapoi boxerii pe mine, impreuna cu pantalonii si tricoul. Am scos alte trei oftaturi, apoi am mers cu chiu cu vai spre Andy, care ramasese in acelas loc. Chiar nu stiam ce as putea sa ii zic, dar simteam nevoia sa urlu, insa nu in sensul bun.
-Neortodoxule, am tipat la el, stand cu o mana la spate, parca dorind sa imi indrept cocoasa.
Ar fi trebuit sa isi fi revenit de la acel alcool, asa ca, daca chiar era nevoie, i-as fi amintit orice bucatica in parte din seara trecuta, pentru a-l pune sa imi dea explicatii, dar nu stiu daca avea rost. Am pastrat totusi o distanta fata de el, ducandu-mi apoi mainile pe talia mea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:34 am

Cand te-am auzit mi-a stat inima complet in loc.Parca as fi ucis pe cineva si fusesem filmat si tocmai am aflat,asa ma simteam.Ma intorc cu fata la tine avand inca aceea expresie pe trista pe chip,privindu-te patrunzator totusi.Da,aveai dreptate sa tip la mine,sa ma faci in toate felurile,meritam absolut totul
-Imi pare rau.Ai dreptate sa ma faci asa.Tipa cat vrei la mine,loveste-ma daca vrei,nu voi comenta nimic insa un singur lucru vreau sa-ti spun:am facut-o din dragoste,pentru ca te iubesc
Spun cu un ton serios si sincer

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:40 am

Din fericire mi-am putut controla toti nervii si toata oboseala, precum si alte cuvinte jignitoare, asa ca am ramas in aceeasi pozitie.
-Tu chiar vrei sa te cred? La dracu, sunt tot baiat ca si tine. Tu nu vezi cum arati? Ia-ti dracu o fata sexy ca tine si futeo toata ziua. Nu inteleg cum poti spune atatea baliverne. Aia numai din dragoste nu a fost, m-am rastit iarasi la el, venindu-mi parca sa plang caci spunea acele cuvinte atat de simplu.
Fusese placuta seara, mai putin inceputul care chiar ma speriase, insa tot nu puteam pricepe de ce o spunea cu atat usurinta. Voiam sa il intreb de ce eu? Cum am facut sa ma iubeasca si totusi eram amandoi baieti? Dar nu stiu daca avea sens.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:45 am

-Nu vreu nici o fata!tip la tine fara sa-mi dau seama insa ma calmez imediatNu vreau pe nimeni altcineva decat pe tine.Nu-mi pasa ca esti baiat,poti sa fi si monstru si eu tot te-as iubi.Crezi ca imi e usor sa spun toate astea,sa trec peste?Nu,nu mi-e deloc usor.In toti anii astia am fost implorat chiar sa iubesc pe cineva insa niciodata nu m-am indragostit atat de repede ca de tine.Si de ce?Doar pentru ca m-ai privit ca pe un om de rand...
Spun ultimele cuvinte cu un ton trist,lasandu-mi privirea-n jos.Tu nu ma vedeai ca o vedeta ci ca un oarecare.Nu-ti pasa ce statut am ci doar persoana care eram si asta m-a facut sa ma indragostesc de tine insa vedeam ca tu nu puteai pricepe.Nici nu te condamn,e normal

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:49 am

La inceput il ascultam plictisit, insa pe parcursul replicii sale, totul parca devenea mai interesant, pentru ca incepea sa se lege cate ceva din ceea ce spunea. Am ramas surprins la unele propozitii, dar m-am calmat imediat.
-Si ca sa arati ca ma iubesti trebuia sa ma violezi? am spus-o pe un ton slab, facand un pas in spate si lasandu-ma pe pat pentru ca ma durea rau, chiar daca actul in sine nu fusese prea dureros.
-Bine, ala nu a fost un viol, am rectificat eu, zambind scurt cand in minte imi apareau acele imagini ale sale, deasupra mea, si totusi nu puteam accepta ca imi placuse, asa ca mi-am ascuns rapid zambetul cu un altu, serios.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:53 am

-Am fost beat,nu am avut intentia asta.Daca n-as fi baut nu as fi avut tupeul sa-ti fac asa ceva,nici macar nu m-as fi gandit la asa ceva.Nu am vrut sa-ti fac vre-un rau.Tot ce am vrut a fost sa te simt aproape,sa-l simt langa mine pe cel pe care-l iubesc,atat
Imi lipesc spatele de perete in timp ce vorbeam,lasandu-ma sa alunec pana jos,stand cu picioarele stranse la piept si fruntea pe genunchi.Meritam sa ma simt atat d mizaribal,tu te-ai simtit mult mai rau cand te-am obligat atunci sa o faci cu mine.Insa eu stiam ca te iubesc,puteam sa bag mana in foc pentru asta fara sa-mi fie pic de teama.Imi cunosteam bine inima iar acum era plina numai cu tine

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 10:59 am

L-am privit atent pana cand trupul ii se lipi de podea, insa privirea i-a fost intrerupta cand si-o piti, lasandu-si capul pe genunchi.
-Andy, am murmurat, dorind sa isi ridice capul spr emine si s ama priveasca ca la inceput.
Nu aveam de gand sa spun ceva pana ce nu ii revedeam acea privire albastra, chair daca m-as fi balbait si intimidat din cauza lui, insa merita. Aveam multe emotii iar palmele parca imi transpirasera, vazand ca nu isi ridica capul. De ce dura asa mult?
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 12:10 pm

Nu vroiam sa te mai privesc,nu vroiam sa-ti mai vad fata frumoasa plina de suparare si sa stiu ca eu am fost cel care a creat'o.Acum imi venea sa imi bag capul in pamant ca strutul si sa ma ascund de tine,atat de distrus ma simteam.Iti castigasem increderea si a fost de-ajuns un simplu gest,o singura noapte ca sa piara.Ma uram pentru ce am facut.Niciodata nu mai simtisem asta atat de puternic si parca o luam razna.Oare inca ma priveai?Nu,nu vroiam sa privesti viermele ce ti-a facut rau

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 4:36 am

-Andy, am zis pe un ton mult mai puternic de data asta, crezand ca la inceput nu ma auzise. Cum e sa simti ceva pentru cineva? l-am intrebat, incercand sa vin cat mai aproape de el.
Am reusit intr-un final, asezandu-ma jos in aceeasi pozitie ca a sa, numai ca imi tineam drept capul ca sa il pot privi. Aveam nevoie de raspunsuri, iar el era singurul care mi le putea da. Poate si eu simteam acelas lucru pentru el, dar nu stiam asta, asa ca speram sa fie cat mai explicit posibil, asta daca avea sa vorbeasca. Am vrut sa ii ating parul si sa ii ridic capul spre mine, insa am ezitat, nestiind daca se va supara sau nu.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 4:55 am

Cand te-am auzit mi-am ridicat capul si te-am privit pentru scurt.Imi duc privirea inainte,ganditor insa tot trist,incercand sa iti explic cat mai bine ceea ce m-ai intrebat
-Cand simti ceva pentru cineva aceea persoana iti ocupa tot universul.Te gandesti numai la ea,vrei sa fi tot timpul cu ea si nu suporti sa-l sti departe de tine sau ca se distreaza cu altii si tu nu esti in preajma lui.Vrei sa iti vorbeasca numai tie,vrei sa-l aperi si sa-l sti fericit.Vrei sa il atingi ca sa te poti convinge ca nu visezi iar cand nu-ti raspunde te doare sufletul,simti un gol in tine mai groaznic ca niciodata

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:14 am

Eram atent la fiecare detaliu, fiecare cuvint spus de el, probabil pentru prima data il ascultam cu atata atentie. Zambeam uneori la replicile sale, insa am decis sa raman serios pentru ca asa simteam ca trebuie sa fiu in acel moment. Nu stiu daca ar fi ras de intrebarea mea sau a luat-o ca pe o gluma, dar chiar eram confuz in ceea ce priveste dragostea, caci nu simtisem nimic pentru nimeni, nici nu stiam cum e sa o faci, trebuia sa ma convinga cineva. Vorbea atat de serios incat era imposibil sa nu fi atent si sa nu il crezi.
-Si e posibil ca aceste sentimente sa treaca?
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:18 am

-Nu stiu,chiar nu stiu.Se spune ca dragostea este vesnica si trece cel mai greu.E ca o boala ce te macina si nu te lasa sa fi fericit decat langa cel pe care-l iubesti.Am avut pe multi in anii astia,fie fete fie baieti insa e prima oara cand simt ceva atat de puternic.Stiu ce este si nu mai pot scapa insa nici nu vreau chair daca e obositor...
Imi inchid ochii si-mi las capul pe spate,sprijinit de perete in timp ce mi-am intins picioarele stand ca si cand nu as mai fi avut deloc vlaga in mine.Nu stiam de ce ma intrebi toate astea insa nu aveam de ce sa te mint si-ti spuneam tot ce gandeam,tot ce stiam ca e bine si simteam

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:32 am

Cat de ciudat putea vorbi, de parca eram la scoala si ma chinuiam sa inteleg ce tot spune profesorul de istorie de la care nu intelegeam absolut nimic. Am chicotit in sinea mea, relizand cat de mult se implica ca sa imi explice si sa inteleg. M-am apropiat mai mult de el, depunandu-i un sarut scurt pe buze, apoi m-am indepartat si am tulit-o in bucatarie. Nu stiam exact cauza pelcarii mele din camera, insa cand m-am privit in reflexia geamului am vazut cat de rosu eram in obraji.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:38 am

Am ramas complet socat,luat prin surprindere cand ti-am simtit buzele lipite de-ale mele,privindu-te cu ochi mari,foarte confuz.Te privesc pana cand dispari in buzatarie,incercand sa ies din starea asta de soc caci iti vazusem si chipul rosu.Nu intelegeam ce era cu tine insa aveam impresia ca nu sunt singurul indragostit de aici.Oare era posibil?Oare reusisem sa te cuceresc?Zambesc groaznic de fericit,atingandu-mi buzele cu varful a doua degete,inca simtindu-ti gustul dulce.Inima mai avea putin si parca imi iesea din piept insa era oarecum placut

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:41 am

Am ramas in bucatarie privindu-ma in geam mult timp, apoi, trezit parca dintr-o transa mi-am miscat corpul pana in pragul usii ce ducea spre sufragerie, in camera unde se afla brunetul. L-am privit cu ezitare, simtind cum ma inrosesc din nou. Nu stiu ce se intampla cu mine asa dintr-o data, dar era un sentiment placut pe care as fi vrut sa il simt in fiecare secunda din zi.
-Sa stii ca nu sunt suparat pe tine, i-am spus calm, afisand la sfarsitul replicii un zambet discret.
Dupa scurt timp am inaintat in camera, oprindu-ma dupa cativa pasi facuti, durerea revenindu-mi.
-Numai ca nu inteleg de ce ma doare...am zis dezamagit, stiind ca nu voi fi in stare de prea multe.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:45 am

M-am ridicat intr-un sfarsit in picioare si cand iti aud vocea imi indrept privirea spre tine.Te ascultam cu atentie incercand sa nu ma pierd prin cuvintele tale fiind foarte probabil ca acum,in starea in care eram si eu si inima mea,sa fac asta.Zambesc usor si ma apropii de tine,imbratisandu-te tandru
-Sunt fericit ca nu te-ai suparat pe mine si e normal sa te doara,am fost cam dur cu tine,defapt foarte dur insa iti vei reveni curand,iti promit.Imi pare rau inca o data pentru ce ti-am facut Jeff,promit ca nu se va mai repeta

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:51 am

In momentul in care se apropie simteam nevoia sa i-o iau inainte si sa il imbratisez, dar ma bucurasem sa vad ca el o facuse atat de repede. Nu am reactionat insa, ci doar mi-am lasat mainile pe langa piept ca o marioneta. Chiar era atat de normal sa ma doara? Mi se parea stranie acea durere, dar oare avea sa imi treaca repede?
-Nu ma incanta ca am fost victima acelui act, am spus bosumflat, prinzandu-i materialul bluzei in pumn, tragand usor de al, parca sa ii atrag atentia si sa isi mute privirea in jos, catre mine.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Lun Mai 30, 2011 5:57 am

Pe cine ar fi incantat asta pana la urma?Oricum faptul ca nu te mai deranja ca te atingeam m-a uimit insa si bucurat in acelasi timp.Imi las privirea in jos,spre tine cand te aud bosumflat,vrand sa vad cat de dragut mai erai si cand puneai botic.Te priveam atent,zambind larg intr-un mod seducator,calm si tandru continuand sa te tin in brate.Nici macar nu-mi venea sa cred ca te agatasei de mine fara sa ma impingi de langa tine.Deci,avusesem dreptate,chiar reusisem sa te cuceresc

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Time To Chill   

Sus In jos

Time To Chill
Sus 
Pagina 5 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Rock :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: