...

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Time To Chill

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Jeff

Data de înscriere : 27/05/2011

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 8:12 am

Am sarit ca un caine in patru labe, mergand spre locul unde se asezase el. Cu cat ma apropiam mai mult de brunet, cu atat simteam mirosul de alcool mai puternic, dandu-mi seama ca defapt de la el venea tot acel miros. Era treaba lui cu cine se distrase, asa ca nu l-am intrebat unde a fost.
-De ce ai plecat? am murmurat, dorind sa vad daca era suparat pe mine sau nu. Nu parea beat, asta daca nu scoteam din calcul modul in care se clatinase inainte sa se aseza si ochii rosii si umflati. Oricum, parea in siguranta langa el chiar si acum.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Andy Sixx
Admin

Data de înscriere : 26/04/2011

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 8:15 am

Te ascultam cu atentie ca sa inteleg bine ce spui si sa nu interpretez ceva gresit si sa scot o perla pe gura.Imi trec o mana prin par,dandu-mi bretonul peste ochiul drept
-M-a sunat un prieten sa-mi aminteasca ca azi era petrecerea formatiei
Spun usor incurcat si observ si eu asta,lucru ce ma deranja.Insa nu m-am enervat ci mi-am pastrat calmul,indreptandu-mi privirea spre tine,analizandu-te foarte atent,lasand un mic ranjet sa-mi apara pe buze
-Dar tu ce faci aici?Ma asteptai cumva scumpule?

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 8:19 am

La faza cu petrecerea nu ma gandisem. Acum se explica de ce duhnea a alcool, totusi parea atat de normal. Mi-am trecut mana la ceafa, asezandu-ma langa el, in aceeasi pozitie ca a sa, stand calm, asta pana cand mai scoase un apelativ pe gura, facandu-ma sa tresar. Niciodata nu imi spusese scumpule, ce naiba ii venise tocmai acum? Am chicotit slab, de abia auzindu-se acel sunet provocat de gura mea, gandindu-ma ca avea chef de glume, probabil sa mai distinga putin atmosfera.
-Nu te asteptam, stateam doar, am mintit eu, fiind probabil evident ca ma chinuiam sa scot o minciuna pe gura. Daca chiar doream sa mint pe cineva, imi trebuia mai intai cateva minute ca sa pot tine un discurs in fata oglinzii, insa daca ma lua pe nepregatite, orice replica spuneam, am dadea de gol.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 8:23 am

-Sti ca nu esti deloc bun la minciuni?Deci,ma asteptai,nu-i asa?
Si te apuc de umar lasandu-te pe spate,punandu-ma deasupra ta.Iti prins mainile intr-ale mele si ti le pun deasupra capului astfel nu puteai sa ma lovesti.Imi tineam un genunchi intre picioarele tale,privindu-te patrunzator,ranjind larg si pervers.Se parea ca alcool isi facea simtita prezenta iar eu cand eram beat ma excitam repede si nu ma mai puteam controla,la fel ca in situatia de fata.Imi apropii chipul de al tau,trecandu-mi limba peste buzele tale fine,avand norocul ca bausem doar cherry deci era un gust bun pentru tine si nu chiar atat de respingator
-Iti era cumva dor de mine de m-ai asteptat?

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 8:29 am

Mi-am lasat capul in jos pentru ca fusesem prins. Defapt, la ce ma puteam astepta din partea lui, care il puteam numi chair un expert in asa ceva? Mi-am deschis mai mult ochii atunci cand intr-o fractiune de secunda ajunse deasupra mea, eu ramanand fara pic de cale de scapare, caci ma imobilizase in asa fel incat nu ma mai puteam ridica. Am crezut ca doar glumeste, insa in momentul in care isi trecu limba peste buzele mele, mi-am dat seama ca devenise mai serios. Inima incepuse sa imi trepideze, fiind socat de-adreptul. Am icnercat sa scap din stransoarea mainilor, daca de ridicat nu ma puteam ridica, insa degeaba. Dupa inaltime si muschi imi dadeam seama ca nu aveam nicio sansa in fata lui. Imi simteam organul presat de genunchiul sau, facandu-ma sa scot un geamat infundat.
-Ti s-a urcat bautura la cap, da-te jos de pe mine, am tipat eu, sperand ca macar cu tipetele sa functioneze.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:03 pm

Am scapat un chicot malefic in momentul in care te-am auzit tipand la mine,privindu-te patrunzator,ochii mei parand mai amenintatori ca niciodata.Te lasam sa te zbati cat de mult vroiai,chestie ce ma amuza,insa nu am slabit deloc stransoarea si nu ti-am dat drumul
-Hmmm...e posibil sa mi se fi urcat.E vre-o problema asta?
Insa nici macar nu-ti mai astept raspunsul si iti cuprind buzele intr-un sarut pasional,ametitor din cauza gustului de cherry.Nu te lasam sa respiri nici macar o clipa,vroiam sa te gust pana la refuz,sa-ti simt aroma dulce dupa care tanjeam atat de mult pana cand m-as fi saturat de ea sau mi-ar fi pierit respiratia

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:16 pm

Cine dracu ma pusese sa mai raman aici? Ar fi trebuit sa plec din prima clipa in care l-am vazut in halul ala, insa nu parea deloc o amenintare, cel putin atunci nu, insa acum, ce avea de gand sa faca? Am marit involuntar ochii la replica si la sarutul ce a urmat sa vina. Nu imi dadea ocazia nici macar sa respir, ceea ce imi ingreuna situatia din a scapa de stransoarea ta. Il rugam din priviri sa ma lase, insa nici macar nu ma privea. Am incercat sa imi infig unghiile in pielea lui de pe maini, dar parca imi anticipase toate miscarile si se asigurase dinainte ca sa ma prinda atat de bine. Ma simteam mult prea inferior lui, dar trebuia sa scap totusi de aici, nu ar fi trebuit sa am niciodata incredere in el, cat de prietenos mi s-a parut la inceput.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:30 pm

Te tineam cu o mana iar cu cealalta mi-am dat jos cureaua pe care am folosit-o ca sa iti leg mainile.Zis si facut,acum nu mai puteai face nimci ca sa poti scapa,sa te poti elibera.Mi-am strecurat o mana sub tricoul tau,masandu-ti pielea fina in timp ce te sarutam tandru pe gat facand cerculete fine de saliva cu varful limbii,muscand din cand in cand unele locuri fara a-ti lasa vre-un semn.Imi indrept mana libera spre pantalonii tai si te deschid.Nu ma opresc din a-ti explora gatul,urcand spre urechea ta,lingandu-te de lobul ei

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:39 pm

Am inghitit de cateva ori in sec, iar in momentul in care isi desprinse buzele de ale mele, am scos un tipat scurt, insa ascutit. Am continuat sa ma zbat cand imi lega mainiel cu cureaua, poate nu m-ar fi elgat bine si reuseam sa scap, insa, modul in care ma saruta si ma atingea ma facea sa raman calm. Totusi nu voiam sa fiu violat pentru a doua oara, asa ca am tras de maini intr-o parte si in alta, insa simteam cum imi fac rana, asa ca am incetat.
-Te rog, am murmurat, scotand incat un sunet ascutit cand ma deschise la pantaloni.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:46 pm

Chiar daca rugamintile tale m-ar fi atins in vre-un fel,la cat de beat eram slabe sanse aveam sa ma opresc.Continui sa-ti ling lobul urechii,strecurandu-mi mana in pantalonii tai.Iti prind mandria si incep sa ma joc cu ea,indreptandu-mi saruturile spre gura ta pentru a te face sa taci.Ma durea capul si nu aveam nevoie si de tipele tale asa ca asta era cea mai buna metoda.Iti prind limba intre buzele si incep sa o masez tandru,sugand-o apoi in voie vrand parca sa nu-i mai dau drumul niciodata

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 12:50 pm

De ce toti trebuia sa profite in halul asta? De ce ma simteam atat de naiv incat as fi regretat orice pas facut in camera asta? Stiam bine ca brunetul era sub influenta alcoolului ,dar chiar si asa, trebuia sa il dau cu orice pret jos de pe mine. Nu i-am raspuns saruturilor, asta pana cand chiar ramasesem fara aer asa ca i-am muscat buza, probabil pana ce ii daduse sangele caci am simtit acel lichid in gura. L-am privit sfidator, de frica sa nu ma loveasca pentru ca il ranisem, insa el ma ranise mult mai tare. Mi-am afundat mai mult capul in suprafata patului, asta doar pentru a scapa ceva timp de buzele lui, insa gura mi-a fost invadata de acele sunete rusinoase pe care nu reuseam sa le ascund.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:03 pm

AM strans din ochi cand am simtit ca m-ai muscat de buza pana mi-ai dat sangele si mi-am retras fata departe de-a ta,trecandu-mi mana libera peste buze,stergandu-mi sangele.Te privesc cu un aer de superioritate,insa mi-am pastrat calmul.Auzind sunetele pe care le scoteai,am marit ritmul jocului pentru putin timp caci apoi iti dau pantalonii si boxerii jos.Ma las mai jos pana ce ajung cu fata la nivelul mandriei tale si o prind cu gura,bagand-o si scotand-o repede,mai mult ca sa te tachinez

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:13 pm

-Lasa-ma... Te rog, am zis printre gemete, nereusind defapt sa tip, doar sa vroebsc normal, simtind cum respiratia mea devine din ce in ce mai greoaie. Am realizat cat de mult ma incalzisem la fata pentru ca imi simteam obrajii cum ardeau. Sigru ma facusem rosu ca un rac atunci cand ma afisasem gol in fata lui. Imi era atat de rusine de el si de privirea sa incat mi-as fi dorit sa ma evapor si sa dispar pentru totdeauna daca ar fi fost posibil. Profitam de fiecare moment cand imi lasa gura libera, reusind sa tip, pe langa alte gemete.
-Inceteaza, am murmurat fara vlaga, ca la inceput, inghitind iarasi in sec pentru ca pe langa durerea ce o simteam in suflet, brunetul imi oferea si o parte din placere, insa nu puteam accepta aceste lucruri neortodoxe, pana la urma eram amandoi baieti, nu puteam spune ca imi placea ceea ce facea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:18 pm

Ti-am luat mandria in gura incepand sa iti fac un bj ca la carte.Apoi la cat de beat eram nici eu nu mai stiam ce fac insa aveam presentimentul ca maine va fi o zi grea pentru amandoi,mai ales pentru mine.Ma joc cu bilutele tale in timp ce-i dadeam capului mandriei tale o mai mare atentie si,imi indrept mana de la bilute spre gaura ta,trecandu-mi un deget peste ea.Imi indrept privirea spre tine pentru a vedea cum reactionezi,inafara de faptul ca nu te opreai din a te impotrivii,a ma ruga si a tipa.Stiam ca vei renunta curand la toate astea cand aveam sa te fac sa simti placerea asa cum numai eu o puteam oferii.Multi mi-au spus ca atunci cand am facut-o cu ei,fie virgini sau nu,nu au simtit decat placere si asa aveam si eu de gand sa-ti fac

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:23 pm

Imi venea sa il injur pana cand mi-as fi epuizat plamanii, insa nu stiu din ce cauza nu am facut-o. Nemairezistand acelor clipe, mi-am impreunat mainile si am inceput sa ma zgarii singur, poate asa avea de gand sa imi dea drumul, insa parea imposibil sa scap de ceea ce imi facea. M-am oprit la un moment dat si parca timpul statuse in loc special pentru a ma lasa pe mine sa iau o gura zdravana de aer.
-De ce imi faci toate astea? Vorbeste, la dracu, am urlat acea injuratura, fulgerandu-l cu o privire atunci cand mi se paruse ca ajunsese prea departe.
Imi era mai mult rusine caci ma afisasem gol in fata lui, decat lucrurile pe care mi le facea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:27 pm

M-am oprit atunci cand ai tipat la mine si m-am urcat din nou peste tine.Te priveam patrunzator in ochi,avand o expresie serioasa
-De ce intrebi?Nu stiu.Poate pentru ca am ajuns sa te iubesc si poate pentru ca sunt beat.Da,sunt groaznic de beat si groaznic de indragostit.Insa cum tu nu vei intelege asta,vreau ca macar pentru o noapte sa te am
Si te sarut scurt,pozitionandu-te.Imi apuc mandria si te penetrez usor si cu grija ca sa simti numai placere,chiar daca stiam ca maine ma vei ura

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:32 pm

Mai mult ca sigur nu vorbea serios, la cat de beat era, acele cuvinte nu insemnau nimic pentru mine, sau probabil doar cele in care recunoastea ca bause extrem de mult si ca se imbatase. Cand ma penetra am scos un sunet ascutit, arcuindu-mi dintr-o data spatele datorita durerii ce s-a afisat la inceput, insa pe parcurs ce se misca, simteam placere, facandu-ma sa raman oarecum mirat de acel sentiment placut ce mi-l oferea. Mi-am dus mainile dupa gatul sau, ridicandu-mi usor spatele astfel incat sa stau cat mai comod. Nu stiu de ce adoptasem o pozitie ca aia, de parca as fi cerut mai mult, insa mainile tot legate le aveam, nedandu-mi voie sa fac prea multe cu ele, totusi le tineam ridicate, dupa gatul sau.
-Da-mi macar drumul, sa iti pot da o palma, nenorocitule, am rostit, inchizandu-mi ochii imediat dupa acea replica si muscandu-mi buza inferioara de nenumarate ori. Parca il alintasem mai mult cu acea replica, decat sa i-o spun cu ura.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:37 pm

Poate ca meritam sa aceea palma promisa si observasem ca aveai rana la mana asa ca ti-am dat drumul,stiind ca oricum nu mai puteai sa pleci,nu cand simtisei placerea de a o face cu mine iar eu continuam sa ma misc cu grija si placut in tine.Eram atent la fiecare miscare,gemand si eu infundat caci era atat de bine ceea ce faceam cu tine.Ma asteptam din clipa in clipa sa ma pleznesti,nu as fi avut nimic de comentat insa,pana atunci imi vedeam de treaba si incepusem sa fac dragoste cu tine si nu sex cum s-ar fi numit sau cum obisnuiam sa fac.Nu,nu vroiam sa ma intelegi gresit.Chiar daca asta era un viol eu faceam asta cu tine pe fondul sentimentelor ce ti le purtam si nu din cauza bauturii.Bine,si ea avea partea ei de vina,dandu-mi tupeul sa duc asta pana la capat insa eu te iubeam si aveam sa-ti explic asta maine,daca mai apucam

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:43 pm

M-am simtit mult mai bine in momentul in care imi dadu druml, insa nu am avut de gand sa ii dau nicio palma, nu inca, poate totusi o primea . Mi-am asezat mainile in acelas loc, dupa gatul sau, nu inainte de a privi incheieturile ce se invinetisera deja. Saracele mele maini, le simteam epuizate, de aceea probabil le-am gasit lacasul dupa gatul sau. L-am apucat de suvitele de la ceafa mai lungi, tragandu-l atat de tare incat am reusit sa imi asez capul intre scobitura dintre umarul si gatul sau, lasandu-mi fruntea acolo. Suspinam la fiecare miscare, lipindu-mi buzele de pielea lui ca sa nu mai fac simtite acele sunete ce inca ramasesem de parere ca sunt jenante.
-La dracu, de ce esti asa bun? l-am intrebat dintr-o data, tragandu-l si mai tare de acea suvita. Parca ma luase si pe mine alcoolul si nu, nu bausem nimic.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:51 pm

Strang usor din ochi cand ma tragi de par ins anu comentez absolut nimic caci meritam din plin sa-mi faci asta.In momentul in care ti-ai lipit buzele de gatul meu mandria mi s-a intarit si mai mult,acela fiind cel mai erogen punct al corpului.Gem incontinuare caci placerea ma invadase intru'totul,continuand sa imping in tine,marind putin ritmul ca amandoi sa ne simtim cat mai bine posibil.Ma sprijin in maini ca sa am mai multa libertate in miscari,privindu-te cu coada ochiului
-Pentru ca...o fac din dragoste,ti-am mai spus
Spun eu printre gemete,inchizandu-mi ochii ca sa profit cat mai bine si mai mult de clipele astea divine

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Sam Mai 28, 2011 1:56 pm

Parca tipul asta bause indeajuns cat si pentru mine, pentru ca deja o luasem razna. Sa fi fost din cauza acelor sarutari? Nu cred ca as fi facut asa doar dintr-un simplu sarut cu gust de alcool. Parca imi miscam soldurile ca sa il ajut, dar m-am oprit la un moment dat cand incepuse sa mareasca ritmul si sa se adanceasca mai mult. Se parea ca stie ce face, deci se vedea cata experienta are pentru ca nu ezita nici macar o clipa, facandu-ma sa ma simt atat de bine.
-Esti un nenorocit, i-am soptit in momentul in care intrase atat de adanc, simtindu-l prea mult in stramsoarea mea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 12:37 am

Cu siguranta eram un nenorocit insa nenorocitul asta stia ce face,si chiar daca isi bagase carnea la saramura era fericit.Eram fericit caci erai atat de aproape de mine si ma simteam atat de bine in astfel de momente.Cu multi o facusem insa niciodata nu fusese atat de placut ca pana acum.Continui sa ma misc in tine,gemand puternic simtind cum inetul cu incetul o luam razna,corpul meu fiind incins la maxim
-Te...iubesc...
Spun printre gemete,tare ca sa ma auzit clar si bine si sa sti ca totusi nu faceam asta din rautate.Nu o faceam sa te injosesc sau in batjocura ci o faceam din dragoste,chair daca dragostea asta era one side

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:10 am

Se misca atat de bine incat nu ma mai puteam opri din gemut. Daca la inceput aceste sunete mi se pareau injositoare, acum incepeam sa le ador si eu, parca excitandu-ma. Stiam oarecum cum se simtea brunetul auzindu-ma, asa ca nu am mai decis sa le ascund. In momentul in care rostise acele cuvinte parca inima imi statuse in loc. Nu le mai auzisem niciodata, sau poate da, doar in carti si filme, dar niciodata nu erau adresate mie. Nici macar nu stiam cum ar trebui sa reactionez pentru ca, spre surprinderea mea, nu prea le intelegeam rostul. Oare si eu il iubeam? Ce trebuie sa fac ca sa imi dau seama? L-am strans mai tare in brate, lasandu-i totusi scapare ca sa nu il sufoc caci deja devenisem fierbinte.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:14 am

Am zambit larg cand m-ai imbratisat atat de puternic,simtind ca imi venea sa urlu de fericire.Deja alcoolul incepea sa dispara din corpul meu,recapatandu-mi luciditatea.AM continuat sa imping placut in tine facandu-te sa nu simti nici pic de durere ci doar dragostea pe care ti-o purtam.Simteam cum nu mai aveam mult si imi dadeam drumul asa ca am marit ritmul pentru ultima data,urmand cele mai placute momente:momentele orgasmului.Mi-am dat drumul in tine,gemand puternic,strangand din ochi,simtind cum corpul imi tremura din fiecare incheietura

Sus In jos
Jeff

MesajSubiect: Re: Time To Chill   Dum Mai 29, 2011 9:23 am

Ma simteam atat de ciudat, acele cuvinte rasunandu-mi in minte secunda cu secunda, de parca el le repeta din nou. Se auzeau in mintea mea ca un ecou ce imi imblanzea urechile. Nu stiu ce mi-a venit sa imi unesc buzele cu ale lui, insa nu am format un adevarat sarut, ci doar o unire a buzelor fierbinti. Cand mi le-am desprins de ale lui, am urlat cu putere cand isi daduse drumul in mine. Nu era pentru prima data cand trupul meu simtise acea senzatie, insa era total diferita de prima. Voiam sa ii vorbesc, dar nu ma simteam in stare nici macar sa imi mai tin ochii deschisi, asa ca i-am inchis iemdiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Time To Chill   

Sus In jos

Time To Chill
Sus 
Pagina 4 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Rock :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: