Dark Rock
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Time To Chill

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iun 04, 2011 3:41 am

O trag pe Sandra langa mine si dupa ce am luat ceva de baut, ne-am dus la o masa, apoi barmanul veni cu comanda noastra. M-am asezat jos, facandu-ma foarte comod. Am prins paharul in mana si dupa ce am baut, mi-am mai pus inca unul, dar de acela nu m-am atins. Toti cei de pe ringul de dans parca ma provocau sa vin si eu, si asa am si facut. Dupa ce am mai privit o data paharul si am luat o singura gura, m-am ridicat in picioare.
-Hai sa dansam! am spus pe acels ton puternic, luand-o spre ringul de dans si bagandu-ma prin multime, incepand sa imi misc trupul pe ritmul muzicii.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iun 04, 2011 12:08 pm

Imi beau bautura fara a mai scoate vre-un sunet,privind spre ringul de dans,mai exact spionandu-va pe voi doi. Barmanul venise mai aproape de mine, chicotindu-mi in ureche
B:Sa inteleg ca ai pus ochii pe el, An..
-Shhh!Nu-mi pronunta numele,geez! Si intr-un fel. El e noul meu iubit as spune numai ca el ma crede incuiat in camera acum
B:Uuuu,deci il spionezi?
-Nu chiar,am venit doar sa ma distrez si eu
Si dau si ultima gura pe gat,lasand ochelarii in grija barmanului,ducandu-ma pe ring.Agat imediat o puicuta super si incep sa dansez cu ea,aproape de voi.



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 6:07 am

Nu imi imaginam cum doar un pahar de alcool iti da atata energie. Cand ajunsesem aici de abia daca aveam chef sa dansez, insa acum era cu totul altceva. Trecusera deja cateva minute iar eu continuam sa ma misc pe rimtul muzicii la fel de hiperactiv ca si inainte. Imi miscam bazinul in fata si in spate in momentul ion care DJ-ul probabil sa hotarase si puna si alt stil de muzica, asa ca dansam perfect pe acea melodie. Noroc cu cei doi ani de dans pe care ii facusem acum ceva timp, speram doar sa nu uit pasii daca cine stie ce idei mai avea si DJ-ul ala. Mi-a fost foarte usor sa il observ pe tipul cu parul rosu cum a venit si el pe ringul de dans cu o fata, insa doar dupa o privire, mi-am mutat capul in alta parte.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 8:46 am

Continuam sa dansez energic cu blondina pe care mi-am aleso,aceasta unduindu'si corpul provocator,privindu-ma intr-una.Ranjesc larg,lentilele mele vervi stralucind intr-un fel amenintator.Imi indrept privirea spre tine cand observ ca ma priveai,insa mi-o las asupra blondinei nu dupa mult timp.Pur si simplu il adoram pe DJ-ul asta,mereu stia ce-mi place si cand ma vedea intrand in club,nu se putea abtine sa se dea mare cu gusturile lui,doar ca sa-mi demonstreze ca stie meserie.Imi indrept privirea spre Sandra si observ ca si ea ma privea,inghitand in sec,fiindu-mi frica sa nu-si dea seama caci nu era deloc proasta,insa,la cum aratam acum,doar inaltimea ce mai era a Andy



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 8:58 am

Am inceput sa ma misc din ce in ce mai repede din cauza ritmului muzicii, dar nu simteam pic de oboseala. Ar fi trebuit sa beau mai des daca ma simteam asa. Am lasat-o pe Sandra acolo apoi m-am dus la masa unde era paharul meu si l-am dat si pe acela pe gat, revenind pe ring. Din greseala m-am lovit cu spatele de cineva, iar cand m-am intors cu fata spre respectivul am vazut ca era chiar tipul inalt cu parul rosu. Acea privire incepuse sa ma sperie deja, insa mi-am scuturat usor capul, cerandu-mi scuze.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:01 am

Ma intorc cu fata spre cel ce se lovise de mine,vazand ca erai tu.Iti ranjesc larg,un ranjet seducator,privindu-te fix in ochi cu ochi-mi ca de smarald acum,ignorand-o pe blonda care tot tragea de mine.Oricum de cand intrasem aici eram interesat de tine si vroiam sa vad ceva.
-Nu-i nimic...
Si m-am abtinut sa nu-ti pronunt numele sau sa-ti spun pusti caci sigur m-as fi dat de gol si nu vroiam asta.Te intreb daca vrei sa dansezi cu mine caci in clubul asta nu conta cu cine dansai,fata sau baiat,ci conta doar ca DJ-ul,care era si managerul clubului,sa te vada distrandu-te.



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:05 am

Cand i-am auzit propunerea am marit ochii involuntar pentru ca la inceput nu intelesesem exact ce a vrut sa spuna. Am ezitat cu raspunsul dar pana la urma am acceptat, mai ales ca Sandra probabil deja obosise si si-a reluat locul la masa, privindu-ne pe amandoi. Privirea ei ma cutremura si nu intelegeam de ce, insa acum ca nu aveam partenera puteam dansa cu el. Am zambit sters, doar ca sa nu par prea nepoliticos, apoi am inceput sa ma misc pe ritm la fel cum o facusem pana atunci.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:08 am

Incep sa dansez cu tine,facandu-i semn DJ-ului ca nu era bun de nimic,astfel enervandu-l,insa facandu'l sa puna ceva super.Eeee,asa mai mergea.Te priveam atent si ranjitor,rugandu-ma sa nu-ti dai seama cine eram,sperand sa-mi mearga planul,si anume sa vad daca-mi erai fidel,nu ca am fi fost intr-o relatie oficiala.Incep sa ma dau la tine,sperand doar sa-mi accepti avansurile,privind-o pe Sandra cu coada ochiului ce ranjea intr-una
''Tipa asta nu se lasa deloc batuta''
Gandesc eu,indreptandu-mi din nou privirea asupra ta,vazandu-mi de dansul meu



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:15 am

Nu stiu daca mi se parea mie, dar parca sa dadea la mine. Nu ma pricepeam sa ghicesc asta, insa mi-am luat masuri de precautie si doar mi-am pastrat zambetul pe buze, dansand in acelas loc, fara sa ma apropi sau indepartez de el. O priveam din cand in cand pe Sandra cu coada ochiului, parandu-mi-se ca ceva nu e in regula cu ea. Oricum nu o cunosteam prea bine, deci nu aveam de unde sa stiu. Mi-am ridicat privirea asupra tipului din fata mea, masurandu-l din priviri. Ma obisnuisem cu acea inaltime caci si Andy era la fel de inalt, deci asta nu mai era o problema.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:18 am

Vazand ca nu raspundeai,ma apropii de tine,miscandu-mi in continuare corpul pe ritmul muzicii,urmand o melodie in care,deobicei fetele trebuiau sa danseze asemenea negreselor din videoclipurile americane de muzica.Ei bine,nu ma asteptam ca tu sa faci exact la fel insa eu imi faceam partea ca baietii,asteptand sa vad cum aveai tu sa dansezi.Nu-mi mai pasa daca Sandra ma privea,oricum nu avea cum sa-si dea seama ca sunt eu.In primul eram total diferit de cum eram inainte si dansam bine,deci nu se parea ca eram ranit la picior



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:23 am

Incepeam sa il urasc din ce in ce mai mult pe DJ-ul ala, caci cu fiecare melodie pe care o punea ma simteam din ce in ce mai nevoit sa ma misc mai provocator, iar mie, spre exemplu, nu mi se prea atribuia "slujba" asta. Inca ma uitam la cel din fata mea cu o privire rugatoare, apoi, pentru o secunda m-am oprit si nu am mai dansat, de parca as fi uitat niste pasi initiali de dans. Am dat usor din cap, de parca o voce ma tot provoca in minte sa dansez, asa ca am facut-o, incercand sa imi imaginez ca nu era el in fata mea, pentru ca ma simteam prea privit.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:29 am

Zambesc in coltul gurii,totusi nefiind multumit de cum reactionai.Adica Andy se bucura caci asa parca ii aratai ca erai fidel insa nu credeam ca trebuia sa o iau asa caci,probabil erai mai retras si nu prea indraznet caci nu il cunosteai destul de bine pe roscatul in care ma transformasem ins anu era bai,aveam propriile mele metode sa te scot din carapacea ta.Imi pun mainile pe mijlocul tau,continuand sa dansez si sa te privesc caci adoram chipul tau frumos



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:37 am

Dansam oarecum timid, nefiind prea obisnuit cu aceasta melodie, dar odata ce am prins ritmul, iar roscatul se apropie mai mult de mine, nu imi venea sa ma mai dau batut acum. Ma miscam ba in stanga, ba in dreapta, simtindu-mi probabil soldurile caci isi asezase mainile pe talia mea. Daca stateam mai mult sa ma gandesc nu era chiar asa de inalt, asa ca mi-am lipit abdomenul de al sau, incepand sa cobor din ce in ce mai mult, pe acelas ritm al muzicii. Cand m-am simtit in stare, mi-am bagat piciorul drept intre ale lui, coborand, apoi ridicandu-ma din nou si repetand chestia asta de cateva ori. Dupa ce simteam ca ma lasa picioarele, am inceput sa ma frec de el, stand de data asta cu spatele si lipindu-mi fundul de partea din fata a lui fara a ma opri din dansat. Cand am simtit ca devine foarte cald, ceea ce s-a intamplat rapid, mi-am desfacut primii nasturi de la camasa si m-am intors cu fata la el, punandu-mi o mana pe a lui si ridicand-o pana la gatul meu. L-am ghidat din ce in ce mai jos pana ajunse la ultimii nasturi, apoi l-am privit fix in ochi.
-Ajuta-ma sa ma desfac, i-am soptit, insa se putea intelege destul de bine caci eram aproape unul de altul, indiferent de volumul muzicii.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:42 am

Maresc ochii de-a dreptul surprins cand vad ce schimbare drastica a atitudinii luasei,mai ales a dansului.Acum eram foarte provocator,poate mult prea provocator pentru mine asa ca imi tineam frau cat mai mult mandriei.Nu vroiam sa pic momentan a prost insa era prea de tot.Te priveam cu atentie,muscandu-mi buza inferioara de placere cand icepusei sa te freci de mine,crezand ca visez.Eram in al noualea cer gandinu-ma ca planul meu avea sa dea roade insa eram si dezamagit in adancul sufletului ca faceai asa ceva cu un necunoscut.Imi las mainile ghidate si incep sa te deschei incet la ultimii nasturi,trecandu-mi o mana peste pielea ta fina,lasandu-mi capul aplecat in jos,trecandu-mi fugitiv limba peste pielea gatului tau.Imi retrag capul,privindu-te ranjind pervers,abtinandu-ma totusi sa nu fac scandal ca permiteai asa ceva,mai avand pana planul meu ar fi luat sfarsit



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 9:52 am

Chiar daca ma desfacuse la camasa, inca ma simteam la fel de fierbinte, asa ca mi-am dat-o de tot jos si am lasat-o acolo, pe podea, intr-un loc unde nu calca nimeni, sau cel putin pana in acel moment. Nu stiu ce era cu tipul ala, dar imi dadea fiori cand ma privea in halul ala, nu ca nu mi-ar fi placut, imi dadeam seama ca ceea ce faceam ii placea, asa ca am continuat. Mi-am trecut limba peste buze cand mi-a atins pielea gatului in acea freactiune de secunda. M-a agatasem de gatul lui, stand mai mult pe umeri, incercand sa ii ignor privirea si acei ochii verzi, dar imi era prea greu. Am zambit la fel de pervers precum o facuse si el, cu toate ca eram constient ca nu doream sa ajung mai departe.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 10:09 am

Continuam sa te privesc patrunzator parca vrand sa te cuceresc imediat,zambindu-ti fermecator.Continuam sa-mi misc mana pe pielea ta fina parca transmitandu-ti starea de exaltare in care eram.Corpul meu se misca incontinuare pe ritmul muzicii si nu vroia sa se opreasca deloc pana nu credea ca era gata pentru pasul urmator si anume sa vad cat de departe ai merge cu acest roscat din fata ta.Imi lipesc buzele de ale tale intr-un sarut pasional,vrand sa vad cum reactionezi,fiind foarte curioas.Imi cobor mainile mai jos,l;a fundul tau si te strand usor de el



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 10:17 am

Chiar daca melodia aia se termianse, DJ-ul era platit pentru a pune altele, deci nu am incetat sa dansez pe langa roscat. Cand se aporpie din ce in ce mai mult de chipul meu am tresarit, nemaisimtind nicio bataie a inimii cand isi lipise buzele cu ale mele, formand astfel un sarut. Acei fiori incasa se faceau simtiti, dar nu am putut reaciona altfel decat sa il privesc uimit, parca incalzindu-ma din ce in ce mai mult. Ceva era in neregula cu tipul ce tocmai imi pipaise fundul, probabil din cauza asta devenisem atat de agitat. Cu toate ca il cunoasteam de abia de o ora, ma simteam bine in preajma lui, asa ca spre surprinderea mea, i-am raspuns sarutului cu o usoara ezitare.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 10:24 am

AM ramas de-a dreptul socat cand am vazut ca mi-ai acceptat sarutul si ca nu m-ai respins cuma r fi fost normal daca il iubeai pe Andy cel adevarat,adica pe mine si nu te-ai fi aventurat cu roscatul.Rup sarutul cand nu mai am aer insa ma asigur sa te ametesc destul,ranjind larg,apropiindu-mi buzele de urechea ta
-Se cam aglomereaza aici,ce-ar fi sa ne retragem la baie?
Iti soptesc,muscandu-te usor de lobul urechii,trecandu-mi limba apoi peste muscatura



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 10:39 am

Dupa ce rupse sarutul am ramas la fel de uimit ca atunci cand isi unise buzele, poate chiar mai uimit la replica lui. Inima incepuse sa imi bata cu putere, insa l-am prins tare de mana si m-am uitat dupa usa baii, luand-o din loc prin multimea de persoane care dansa acolo. Nici cand am ajuns in fata usii nu am inteles de ce am facut asta. Sa fi fost din cauza celor doua pahare pe care le-am baut? Am dat negativ din cap pentru ca asta nu era posibil, bausem eu si mai mult... M-am intors cu fata spre roscat, ranjind.
-Aici e bine? il intreb, ducandu-mi apoi privirea spre usa baii.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:00 am

Te-am urmat fara sa mai spun nimic,stand serios atunci cand nu ma priveai si ranjind pervers in momentul cand iti intorceai chipul spre mine.Privesc usa de la baie,si o imping cu mana,intrand inauntru odata cu tine si te lipesc de usa,sarutandu-te la fel de pasional ca oricand,vrand sa vad cam cat de departe as fi ajuns cu tine.In mine fierbeau dracii dar nu vroiam sa ma dau de gol asa ca ma comportam cat mai natural posibil.Imi duc mana la madria ta,masand-o prin blugi in timp ce continuam sarutul,incepand sa ma joc cu limba ta atat de dulce,fara sa ma mai pot satura sau ma ma mai pot stapani insa trebuia caci nervii mei erau incordati la maxim



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:16 am

Momentul in care m-a dus in baie a fost atat de scurt, incat am avut impresia ca ne-am teleportat. M-am trezit rusc lipit de usa, cu el asupra mea, napustit peste buzele mele si oferindu-mi inca un sarut. Nu am putut sa nu reactionez, asa ca mi-am miscat limba in lacasul sau umed, formand acel joc pasional al limbilor. In ultima vreme aveam numai parte de baieti, dar parca era mult mai distractiv cu ei, mai ales cand stiai ca tu esti dominat, ceea ce o fata nu ar putea face asta. I-am inconjurat gatul cu palmele mele cand mi-am simtit organul atins, scotand un sunet infundat.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:35 am

Te deschei la blugi,strecurandu-mi mana in boxerii tai,acum putand sa ma joc mult mai bine cu mandria ta,dand o mai mare atentie capului caci acolo era zona cea mai placuta.Continui sa te sarut pana cand raman fara aer,oprind sarutul insa coborand asupra gatului tau,facand cerculete fine de saliva,sugand si muscand usor anumite zone.Maresc ritmul jocului cu mana vrand sa te aud gemand,vrand sa vad daca puteai face asta in fata unui strain si nu doar in fata mea atunci ca in seara aia



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:40 am

Chiar daca sarutul se oprise, placerea de abia incepuse. Mi-am dus mainile pe spatele lui, strangand de acea geaca pe care o purta si lasandu-mi barba pe umarul sau, oferindu-i fara sa vreau mai mult spatiu pe gat, in locul in care ma saruta. Atatia fiori plini de placere imi strabatusera trupul, nevenindu-mi a crede cat de bine ma putea face sa ma simt. Mi-am muscat buza de nenumarate ori, infigandu-mi si unghiile in geaca sa, abtinandu-ma de la acele sunete. Imi venea sa urlu de placerea pe care mi-o putea oferi pentru simplu fapt ca era un strain si oricum nu aveam sa ne mai intalnim vreodata, dar ceva nu ma lasa, parca cineva imi acoperea gura.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:48 am

AM continuat sa ma joc cu mandria ta si sa te sarut pe gat intr-un mod foarte placut,asteptand doar sa aud acele gemete ca planul meu sa ia sfarsit si sa-mi dau seama pe cine iubeam.Imi miscam degetul pe varful mandriei tale mai placut ca niciodata.Speram ca sa gemi caci nu as mai fi rezistat,nervii mei cresteau prea mult si ma abtineam sa nu urlu de furie si sa nu fac vre-o prostie pe care as fi regretat-o.Imi dezlipesc buzele de gatul tau,urcand la ureche unde observasem ca aveai o slabiciune,facand ce ti-am facut si pe ringul de dans


Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 11:54 am

Pana la urma gandurile mele s-au oprit in acel moment, luand o decizie. Mi-am muscat buza pentru ultima oara, desprinzandu-le apoi pentru a lasa sunetele sa isi faca aparitia in intreaga incapere si nu numai, probabil daca muzica inceta sa se mai auda, m-as fi facut auzit pana si in incaperea cealalta, acolo unde erau toti ceilalti. Cand se apropie de urechea mea, mi-am simtit fiorii cum se strang pe sirea spinarii, scotand inca un geamat lung, aratand cat de placut era modul in care actiona. Profitam de orice lucru placut pe care mi-l facea, gandindu-ma ca oricum va fi prima si ultima oara cand ne vom vedea si chiar si asa, nimeni nu va avea sa afle de ce faceam noi chiar acum. Mi-am ridicat usor capul cat sa ii suflu in ureche, apoi mi-am lasat fruntea intre scobitura dintre gatul sau si umar, neputand sa il mai privesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Time To Chill - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Time To Chill
Sus 
Pagina 12 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Rock :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: