Dark Rock
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Time To Chill

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 4:24 am

Intr-adevar nu era prea placut in picioare, dar nu m-as fi asezat asa cu una cu doua cum am facut-o la icneput, pentru ca de data asta el statea in pat, ceea ce ar fi insemnat sa ma asez langa el. Mi-am frecat usor ceafa, icnercand sa inteleg ceva din ce imi spusese el, dar nu stiu din ce motiv parca vorbea in chineza. A doua replica insa am putut s-o aud, asa ca am topait langa el ca un iepure, copiindu-i pozitia. Patul parea mult mai moale acum, parca cineva batuse din palme si asternuturile se schimbasera.
-Si cu ce te ocupi? l-am intrebat, dorind sa vad daca imi spune povestea despre trupa lui.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 4:29 am

-Ei bine sunt cantaret intr-o formati de rock screamo,asa s-ar explica de ce eram imbracat si machiat ca ''o mumie'' cum spui tu
Ma asez pe-o parte,cu fata la tine ca sa te pot vedea mai bine,tinandu-mi o mana sub cap in loc de perna.Acum,parca nu ma mai deranja atat de tare sa vorbesc despre mine.Oricum,comportamentul si atitudinea ta se schimbase foarte mult si imi convenea asta.Continuam sa te privesc,sa te analizez cu atentie,lasand un mic ranjet sa-mi apara in coltul gurii



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 4:34 am

Mi-am pus mainile una peste alta pe abdomen, fiind atent la spusese sale, bufnind deodata in ras.
-Cantaret? Nu te-as vedea, am murmurat, uitandu-ma cu coada ochiului la el fara ca macar sa imi intorc capul. Vazand ca ma priveste in acelas mod, relizand si ce zambet ii aparuse pe fata, am inghitit in sec, acesta fiind un alt tic de al meu. Foloseam mereu cate unul, asta depinzand de starea pe care o aveam in momentul ala.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 11:50 pm

-Multi nu m-ar vedea insa da,sunt,si e un lucru care-mi place si la care nu as renunta prea curand
Spun mandru de mine.Visul meu a fost mereu acela de-a canta in propia formatie muzica cu care am crescut,sa am concerte peste tot si sa intalnesc oameni cu aceleasi pasiuni ca si ale mele.Un vis deja implinit,mai mult nu as fi putut cere.Imi inchid ochii,intorcandu-ma cu fata-n sus,stand la fel ca inainte:cu mainile la ceafa si relaxat,fara sa-mi deschid ochii.Linistea se asternuse iar si era placut insa,parca,deja ma obisnuisem sa-ti aud tot timpul vocea,lucru ce nu ma mai enerva ci-mi crea o stare de comfort.Am fost invatat tot timpul cu singuratatea,doar eu si camera asta,iar acum,ca te aveam si pe tine aici,ma intrebam ce se schimbase la mine



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:28 am

Trebuia sa par incantat, sauc el putin asa credeam, deci m-am ridicat in sezut si mi-am dus mainile impreunate cat mai aproape de gura, privindu-l cu ochii mari.
-Uite ca eu nu te cred ca esti canterat, am zis rautacios, parca obligandu-,l din priviri sa imi dovedeasca asta. Nu avea cum sa o faca decat sa cante ceva, orice, iar eu mi-as fi dat seama daca era bun.
Mi-am marit mai mult ochii, prinzandu-l brusc de cotul indoit sub ceafa si tragand usor de el.
-Haide, canta ceva si promit ca nu o sa te mai bat la cap cu asta.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:34 am

Imi deschid ochii si te privesc cu coada lor cand ma tragi de cot,ascultandu-te atent.Sa cant ceva?Hmmm,nu ca n-as fi vrut insa,oh doamne,cat de satul eram in momentul asta de cantat dupa ce avusesem un turneu atat de lung insa...eh...sa zicem ca o melodie nu m-ar fi omorat.Imi indrept privirea spre tavan,stand cateva clipe ganditor,linistea asternandu-se iar.Imi desprind buzele lasand ca vocea mea sa umple camera.Era melodia mea preferata,Mortician's Daughter.O cantam din suflet,plina de sentimente si de emotii asa cum faceam mereu insa,parca,de data asta era ceva schimbat.Parca iti dedicam tie melodia asta si cantam mai bine ca niciodata




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:38 am

M-am indepartat putin cat sa-l cuprind in intreaga arie vizuala, ascultand atent versurile. Le cunosteam la fel de bine ca si melodia si cu greu m-am abtinut sa nu mimez cate ceva din ele, astfel m-as fi dat de gol intr-un fel sau altul ca defapt il cunosteam, la fel ca si melodiile sale. Daca totusi nu puteam pronunta acele versuri cu voce tare, puteam face asta in gand. Atunci cand melodia se termina, nu stiu din ce motiv am vrut sa aplaud, dar m-am oprit imediat ce mainile mele aproape se atinsesera si erau gata sa provoace acel sunet.
-Intrusule, nu te descurci deloc la cantat, stiam eu ca nu esti cantaret, am rostit pe acelas ton rautacios, afisand si un zambet la fel de rau in coltul gurii, de parca nu ar fi fost indeajuns de mult replica mea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:43 am

-Hmmm...daca stau sa ma gandesc cred ca melodia asta nu a fost deloc potrivita pentru un incult ca tine
Si iti scot limba rautacios si copilareste,zambind larg apoi.Stiam ca ti-a placut,pe tot parcursul melodiei te abtineai cu greu sa nu canti.Stateam foarte bine cu auzul si respiratia ta a fost foarte neregulata.Oricum,nu aveam de gand sa te dau de gol,nu inca,asa ca am continuat acest mic joc de-a prefecatoria.Mi-am inchis ochii al loc asteptand sa-ti aud replica stiind ca va fi una rautacioasa insa deja ma obisnuisem iar acum nu ma mai enerva ci din contra,ma amuza



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:49 am

Incult? Eu? Tocmai ma facuse incult? M-am incruntat, venindu-mi parca sa cedez si s aii spun ca da, cantase bine, insa de ce sa fiu eu cel ce pierde? M-am trantit inapoi cu capul pe perna fara a mai scoate o alta replica rautacioasa, cu toate ca aveam destule ce imi stateau pe limba si erau gata sa imi invadeze gura, insa si de data asta m-am abtinut. Noroc ca imi puteam controla nervii, altfel nu stiu daca mai reuseam sa stau in camera asta, sigru m-ar fi dat afara.
Am apucat coltul unei perne in mana stanga, strangand de ea in loc sa scot o injuratura, asa ca am continuat ritualul asta ceva vreme, probabil observandu-se cat de nelinistit eram.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:54 am

Te priveam cu coada ochiului ranjind victorios.Nu stiam ca era atat de usor sa te scot din sarite insa se parea ca tocmai reusisem si chiar intr-un stil mare.Continuam sa te privesc in timp ce ma abtineam sa nu sar pe tine si sa te smotocesc caci erai tare dragut cand erai nervos.Ma intorc cu fata la tine,stand aproape lipit de corpul tau si imi trec din nou doua degete pe chipul tau cel fin in timp ce pe buzele mele dainuia un zambet seducator iar ochii mei nu te slabeau din priviri
-Sti,esti foarte dragut cand te enervezi





Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:58 am

Cred ca daca nu ma oprea cineva in minutele urmatoare, aveam sa fac gaura prin cusatura pernii si as fi ajuns imediat la fulgii pufosi. Se pare totusi ca brunetul fusese pe faza si, odata cu acel gest si replica sa, m-am oprit din ceea ce faceam inainte, ramanand cateva clipe nemiscat. Pentru cateva secunde chiar nu am mai simtit bataile inimii, insa mai tarziu, parca ele devenisera mult mai puternice decat atunci cand eram nervos.
-Nu te mai uita asa la mine, am murmurat caci mi se parea ca ma privea total diferit decat inainte si, totusi, nici acum nu ma simteam in largul meu.
Degetele sale la fel de reci ca inainte imi trimisera din nou acei fiori ca niste sageti ce imi strapungeau pielea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:01 am

In ciuda spuselor tale eu continuam sa te privesc la fel avand acelasi fel de zambet pe fata.Imi erai tare simpatic si ai fi fost o partida foarte buna daca as fi fost genul de profitor insa,cum nu eram,nu aveam de gand sa merg prea departe
-De ce?Te intimidez cumva?
Intreb in timp ce-mi plimbam varful a unui deget pe conturul fin al fetei tale parca vrand sa-l memorez ca sa nu-l uit niciodata.Mai vazusem pusti draguti insa nici unul ca tine.Tu aveai acel ceva ce ma atragea,fiind genul meu insa,cum nu stiam daca erai gay sau bi nu aveam sa-ti fac nici un rau



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:05 am

Ce era cu replica aia din partea lui? Parca imi citea gandurile si totusi, era imposibil asa ceva. Am scos un oftat scurt, care probabil nu fusese auzit, sau cel putin asa credeam eu.
-Nu, am rostit hotarat, simtind cum degetele sale se plimba pe intregile mele trasaturi ale fetei. Mi se parea mie sau chiar se incalzise in camera? Am inchis ochii pentru cateva momente, iar atunci cand i-as fi deschis mi-as fi dorit sa pastreze totusi o distanta dintre mine si el, daca nu, aveam sa il imping, chiar daca nu era prea politicos, ma simteam ciudat sa il stiu asa aproape.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:08 am

Ma opresc cand te vad deranajt de ceea ce faceam si mi-am reluat locul fara a spune un cuvant sau a scoate vre-un zgomot.Ma intorc cu spatele la tine,asezandu-mi capul pe perna si-mi inchid ochii.Nu era ca m-as fi suparat insa eram obosit si nu mai vroiam sa te tachinez.Fara sa-mi dau seama,am adormit in aceea pozitie,semanand cu un copilas mic.Chipul meu alb era stapanit acum de vise dulci si frumoase si ma bucuram ca,cosmarurile au incetat macar pentru o seara,desii,uneori,le cam duceam dorul



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:13 am

Exact cum speram, atunci cand mi-am desprins pleoapele am putut observa ca se indepartase de mine cat de cat. Ma simteam ciudat, sau mai bine spus prost cand l-am vazut ca statea cu spatele la mine, insa n-am mai zis nimic, am asteptat doar sa se intoarca, dar nu a facut-o.
-Haide, nu trebuie sa te superi. Ai cantat bine, cred, adica da, ai cantat bine, am glumit doar, m-am chinuit eu sa ii explic fara sa imi dau seama ca deja adormise. Noroc ca nu foloseam o voce prea zgomotoasa, altfel l-as fi trezit.
Am asteptat sa zica ceva, insa nu dadea niciun semn ca m-ar fi iertat sau ca nu era suparat, asa ca m-am apropiat mai mult de el, ridicandu-mi usor capul pentru a vedea ce facea el defapt acolo. In momentul in care l-am vazut cu ochii inchisi, m-a bufnit un ras de copil pentru ca nu ma asteptam sa adoarma atat de repede.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:17 am

Continuam sa dorm,pierdut in visele mele fara ca ceva sa ma poata deranja.De mult timp nu mai avusesem parted e una semenea somn dulce si pentru nimic in lume nu as fi renuntat la el ca sa ma trezesc.Respiratia mea era foarte regulata si silentioasa,nu aveam obiceiul sa sforai sau sa vorbesc prin somn,nici chair sa ma misc de prea multe ori.Stateam inca in aceea pozitie,cu mainile langa cap in pozitie de fetus,simtindu-ti totusi prezenta,sperand ca aveai sa mai stai langa mine si nu sa pleci prea curand.Nu stiam de ce insa ma obisnuisem repede cu tine si nu vroiam sa raman din nou singur



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:20 am

Am incercat sa nu fac prea mult zgomot sau sa ma foiesc, asa ca doar mi-am lasat capul pe unul din umerii sai, ducandu-mi o mana pe talia sa. Chiar era tarziu si ar fi trebuit sa dorm si eu, dar nu as fi vrut sa risc si sa se trezeasca inaintea mea, vazand astfel pozitia pe care o adoptasem si modul in care adormisem langa el, asa ca am ramas treaz, tinandu-mi cu greu pleoapele deschise in acea liniste nocturna. Macar cand dormea puteam sa ma bucur ca stau langa un solist si ar fi trebut sa ma gandesc de acum la un plan in caz ca m-ar fi vazut atat de aproape de el.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:23 am

Orele treceau cu repeziciune si odata cu ele si somnul meu incepea sa se spulbere.Ma odihnisem foarte bine si,sincer sa fiu,nu stiam cat de mult am dormit insa stiam ca,pe tot parcursul somnului meu,am simtit o caldura linistitoare,protectiva parca pe care aproape ca o uitasem si nu stiam de unde anume venea,Imi deschid cu greu ochii,fiind putin somnoros,privind confuz in jur pentru cateva clipe cat avea ochii mei sa se obisnuiasca cu lumina.Nu ma misc caci simt ceva ce se sprijinea de mine si privesc in spate cu coada ochiului.Raman usor surprins cand te vad pe tine insa nu scot nici un sunet ci doar zambesc larg.Statusei toata noaptea langa mine si,faptul ca te gaseam in pozitia asta,ma facea fericit



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:30 am

Adormisem fara sa vreau, caci sigur daca as fi fost obosit si pus in situatia asta nu as fi pus deloc geana peste geana. Fiind foarte sensibil la zgomote cat de neclare sau orice alte gesturi, m-am trezit, fiind parca mult mai odihnit decat atunci cand ajunsesem aici. Acel sentiment ma facu sa tresar si sa il privesc pe Andy catgeva secunde surprins. Vazand cum ma privea, mi-am simtit obrajii arzand, insa m-am indepartat de el si am privit confuz in directia sa,.
-Nu stiu cum am ajuns langa tine, am spus cat mai credibil, insa nu stiu cat de bien reuseam sa il mint.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:33 am

M-am intors cu fata la tine in momentul in care te-ai dezlipit de mine si nu am rezistat tentatiei de-a te tine la pieptul meu.Intr-o fractiune de secunda te prind de mana tragandu-te la pieptul meu,unde te imbratisez tandru,tinandu-mi mainile pe spatele tau.Mi-am inchis ochii,lasandu-mi capul sprijinit de umarul tau,continuand sa zambesc
-Merci ca ai ramas cu mine.Ma simteam singuratic
Spun cu o voce calda,aproape soptita caci nu avea nici un rost sa vorbesc tare cand era atat de multa liniste in jurul nostru



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:36 am

De data asta nu am mai ripostat si m-am lasat dus in bratele sale, cu toate ca acei fiori revenisera. Mi-am ridicat privirea spre el, icnercand sa ii spun ceva, insa mi-a luat-o inainte cu replica lui. Am zambit slab, apoi am spus :
-Nu vreau ca multimea fanilor tai sa ma omoare, sunt prea tanar.
Fara sa imi dau seama ma dadusem de gol, aratand faptul ca stiam ca are destui fani, insa nici in momentul in care am pronuntat acele cuvinte nu mi-am dat seama ceea ce spusesem defapt.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:40 am

-Nu asta e important.Important e ca am cunoscut pe cineva care nu ma vede ca un idol ci ca o simpla persoana.Asta inteleg eu prin a fi un fan adevarat
Spun in timp ce m-am departat putin de tine cat sa te pot privi patrunzator in ochi si sa-ti analizez expresia faciala.Mi-am pus o mana pe chipul tau observand culoarea rosiatica ce o aveai in obraji,culoare ce te facea absolut adorabil.Ma abtineam cu greu sa nu-ti cuprind buzele intr-un sarut,sa-ti testez gustul sa vad cat de dulce era,asa ca m-am rezumat doar la a-mi trece usor degetul cel mare peste buzele tale fine



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:45 am

-Despre cine e vorba? am intrebat, afisand o fata neinteresata. Nu intelegeam de ce imi povestea de acea persoana pur si simplu, dintr-o data, aducand aminte de ea fara ca eu sa intreb. Nu ma asteptam la un raspuns, insa ii pusesem intrebarea doar ca sa isi dea seama ca habarn nu aveam despre cine vorbea.
Inca doream sa ii mai pun o intrebare, insa odata ce degetul sau isi dfacu aparitia pe buzele mele, m-am oprit din a mai vorbi.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:48 am

-Tu
Raspund scurt vrand sa dau la o parte masca aceea a nepasarii si sa inchei jocul inceput seara trecuta.Imi retrag degetul insa nu si mana de pe chipul tau
-Stiu ca esti un fan de-al meu si,sa sti ca am auzit si ce-ai spus aseara,despre faptul ca am cantat bine.Degeaba incerci sa negi acum,te-am citit inca de la inceput insa am preferat sa-ti fac jocul
Spun deschis fara sa mai ascund nimic din ce aveam in minte,asteptandu-ti replica in timp ce te urmaream cu atentie sa vad cum reactionai




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:55 am

Am ramas cu gura cascata la vorbele sale, atat la prima replica, cat si la a doua. Intr-adevart era primul care reusise sa isi dea seama de balivernele ce le ascundeam doar ca sa enervez lumea. Nu ma simteam chiar atat de prost pe cat m-as fi asteptat si totusi nu intelegeam cum a reusit sa ma citeasca.
-Ai puteri supranaturale? am intrebat in soapta, facand ochii mari cand am repetat mai bine in minte cuvinetele sale cand a spus ca m-a citit inca de la icneput. Asta era imposibil!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Time To Chill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Time To Chill
Sus 
Pagina 2 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Rock :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: