Dark Rock
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Time To Chill

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:01 am

-Nu.Sunt un simplu om ce stie sa citeasca persoanele din jurul lui.Am fost peste tot prin lumea asta,am cunoscut o varietate mare de persoane si am invatat sa fac asta foarte usor.Adevarul e ca mi-ai dat putine batai de cap insa nimeni nu poate scapa pana la urma
Iti fac scurt cu ochiul fara a vrea sa iti mai dau vreodata drumul din bratele mele.Vroiam sa raman asa pentru totdeauna,sa-ti simt caldura trupului mereu insa stiam ca nu avea cum sa se intample astaa sa ca,macar pentru inca putin,aveam sa stau atat de aproape de tine



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:11 am

Chiar daca nu aveam puteri supranaturale, tot ceea ce spusese el parea ireal si, totusi, avea dovezi in ceea ce priveste ca putea citi repede persoanele, cum as fi fost eu. Am zambit slab, venindu-mi a da o raita in camera mea si cautand jurnalul, reusind astfel sa notez prima zi in care, din nefericire, jocul meu de-a batutul la cap esuase inca din prima zi.
-Inteleg acum... Deci nu prea pot sa-ti ascund multe, nu? i-am spus pe un ton stins, gandindu-ma ca "meseria" mea deja nu isi mai avea rostul in preajma lui, deci ar fi trebuit sa fiu eu cel normal. Sau poate nu...
Ma simteam ciudat in bratele sale, nu numai ca era atat de cald, insa ma speriau atat de tare atingerile unui baiat cat de tandre ar fi fost din cauza trecutului. Uneori mi-as fi dorit sa inventez o masina a timpului si sa schimb ceva din ceea ce fusese odata.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:18 am

[b]-Nu prea insa asta nu inseamna ca trebuie sa-ti schimbi stilul copilaros.Nu sunt atat de nesimtit incat sa vreau sa te citesc tot timpul.As fi prea nerusinat/b]
Imi inchid scurt ochii,retragandu-mi mana de pe chipul tau.Imi las capul din nou sprijinit de umarul tau vrand sa am parte de cateva clipe asa caci imi placea foarte mult sau...mai bine zis imi placeai tu?Nu ca m-as fi mirat,eram genul ce se atasa usor de o persoana asa ca mi se parea normal sa incep sa te plac sau chiar sa te iubesc.Te-am tras mai aproape de mine,lipindu-te cu totul de corpul meu



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:23 am

Ma linistisem intr-un fel la auzul acelor vorbe. Bineinteles ca nu m-as fi simtit in siguranta daca ma tot citea tot timpul, era ca si cum mi-ar fi citit fiecare gand in parte si cui i-ar fi palcut asta? Nimanui. In momentul in care ma apropie de el, am ramas nemiscat, simtindu-mi cum trupul incepe a-mi vibra usor. L-am impins, dandu-ma intr-o parte, aproape de marginea patului.
-Nu prea obisnuiesc sa stau asa aproape de persoane, am mormait, lasandu-mi capul intr-o parte, ignorandu-i astfel privirea albastra. De ce trebuia sa se fi intamplat asta in trecut? Niciodata n-as mai fi putut fi o persoana normala, acea frica ma cuprindea fara sa vreau.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:29 am

Te privesc confuz si usor surprins,ascultandu-te cu atentie.Imi las privirea in jos simtindu-ma vinovat de felul cum te simteai si tu acum.
-Scuze,nu am vrut...
Spun cu o voce usor trista.Simtisem cum ai tremurat in bratele mele.Oare chiar iti era atat de frica de mine sau de faptul ca stateai atat de aproape de un barbat?Nu am incercat sa te citesc si de data asta caci nu vroiam sa iti calc intimitatea asa ca m-am multumit cu ceea ce mi-ai zis chair daca pentru mine aprca nu era de-ajuns.Ma ridic din pat,incercand sa nu te deranjez.Ma apropii de fereastra,luandu-mi pachetul de tigari si bricheta,aprinzand una,incepand sa fumez ganditor in timp ce priveam afara




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:34 am

M-am ridicat in sezut, tarandu-ma atat de mult pana ce chiar am ajuns la marginea patului, stand cu picioarele pe podea. Nu m-as mai fi ridicat de pe acea suprafata moale, insa imi era bine asa cum stateam acum. L-am privit pe brunet cu coada ochiului, muscandu-mi obrazul pe dinauntru din cauza stresului. Probabil aveam sa imi fac si rana daca mai continuam mult cu acest tic.
-Nu vreau sa te simti prost, adica, de la un timp mi se pare ciudat, cred ca numai eu intelegeam ceea ce vorbeam. Am asteptat sa se intoarca cu fata la mine, sperand ca o va face. Macar asa puteam sa vorbim ca de la egal la egal, cu toate ca sigur nu mi-as mai fi gasit cuvintele daca ma privea in acelas mod ca mai devreme.
-Nu mi se pare ciudat modul in care te-ai apropiat de mine, ci modul ca imi e frica de asta, m-am corectat eu fara a-i da impresii gresite.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:41 am

-Nu trebuie sa-ti faci griji pentru asta,am inteles si nu se va mai repeta.Se pare ca nu toti sunt ca mine
Spun ultima fraza cat pentru mine,lasand un ranjet slab sa imi apara pe buze insa acesta a disparut imediat.Nu m-am intors cu fata la tine si am continuat sa privesc pe geam la persoanele ce treceau prin fata caminului,fumandu-mi in liniste tigarea.Stiam ca gresisem cu actiunile mele negandite si regretam ceea ce facusem.Regretam fiindca te facusem sa te simti prost.La ce ma gandeam cand ma asteptam sa te cuceresc?Separe ca mintea mea pierea in fata sentimentelor insa aveam grija sa ascund asta acum




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:47 am

L-am privit inca putin, poate avea sa se razgandeasca sa se intoarca cu fata la mine, insa nu a facut-o, asa ca am revenit la pozitia initiala, privind inainte. Ochii mi-au fost atintiti asupra unui craniu perfect alb, ramanand cateva clipe indreptat cu fata spre acel obicect ce parea o bijuterie in camera asta. Am zambit slab, punandu-mi mainile pe genunchii mici, incepand sa le misc, odata cu ei si picioarele. Asteptam s aii mai aud vocea, insa din pacate auzeam doar zgomotul masinilor de afara. Oare cat o fi fost ceasul?
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:51 am

Imi las capul pe spate auzind telefonul cum imi suna.Il apuc,privind spre ecranul lui fara vre-o expresie anume,parasind camera pentru a vorbi la el.Era un coleg de-al meu asa ca eram nevoit sa-i raspund.Ma sprijin de peretele de langa usa,alunecand usor in jos pana cand am stat turceste,vorbind in voie la telefon fara a fi deranjat de nimeni,lasandu-te singur in camera pentru ca,credeam ca esti deja obisnuita cu ea si nu avea ce sa te mai sperie




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 5:57 am

Am auzit si eu zgomotul telefonului, insa ar fi fost foarte nepoliticos sa il intreb cien il suna, chair daca aveam obiceiul sa pun intrebarea asta. M-am ridicat de pe pat, privind spre fereastra, dandu-mi seama ca era deja dimineata pentru ca nu mai era atat de intuneric ca acum ceva timp, fiind si normal ca lumina sa apara. Am privit usa, ezitand sa ma apropi de ea, insa intr-un final am facut-o. Am apasat cu putere pe clanta si am ieist fara urma din camera, intinzandu-mi bratele inainte, nu inainte ca sa inchid usa in urma mea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 6:04 am

Vazandu-te ca iesi din camera imi indrept privirea spre tine,facand liniste caci tocmai terminasem de vorbit la telefon.Nu m-am ridicat ci doar te priveam vrand sa vad daca iesisei dupa mine sau chiar vroiai sa pleci.In plus,nu te-as fi oprit,nu te puteam oliga sa stai cu mine cand nu suportai prezenta mea.Inca nu puteam sa cred ceea ce mi-ai zis.Daca nu suportai asta cum aveam eu sa te fac sa fi al meu,sa stai tot timpul cu mine asa cum imi doream?Era imposibil...



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 6:08 am

Voiam sa ma intorc inapoi pentru ca ma simteam bine in preajma lui, atat timp cat totusi pastram o distanta. Am ramas in fata usii, cu spatele la ea, chinuindu-ma sa imi revin din acea stare. Eram obosit intr-un fel, iar intr-un altul ma simteam atat de vinovat. Mai bine as fi tacut din a-i spune acele cuvinte, cred ca s-a simtit prost. Am privit cu coada ochiului spre usa, dorind sa imi fac iarasi simtita prezenta in camera lui, dar ce i-as fi spus? Am iesit sa iau putin aer si m-am intors? Nu ar fi functionat. Am oftat scurt, pasind pe colidorul ce de data asta era mai bine luminat decat in seara trecuta. Am iesit din camin, ducandu-ma pe o banca din fata acestuia unde mai erau si alti vecini cam de varsta mea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 6:14 am

M-am intristat cand te-am vazut plecand insa am ales sa tac din gura.M-am ridicat cu greu de jos cand nu mai erai deloc langa mine si am intrat in camera.M-am apropiat de geam si te-am vazut,expresia fetei mele fiind mai trista ca oricand.Acum stiam ce insemna sa nu-ti poti impartasii dragostea.Imi inchid scurt ochii si plec de langa geam.Imi caut schimburi:o pereche de blugi cu tur de culoare verde-auriu de care era prinsa o curea cu tinte si un lant,un maieu negru si conversii mei preferati.M-am imbracat si mi-am aranjat putin aprul,nu prea mult.Mi-am luat tigarile,cheile si telefonul si mi-am parasit camera uitand sa o incui,iesind din camin




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 6:27 am

Nu cunosteam niciunul din tipi, nici macar din priviri, dar mi-am dat seama ca erau vecini din cauza conversatiilor pe care le purtau. M-am apropiat de ei, incercand sa ma bag totusi in seama, insa am zis mai bine sa nu o fac, in plus, poate era unul dintre ei vreo victima de a mea la faza cu incendiul, asa ca, decat sa risc ca m-ar putea cunoaste, am plecat de acolo. Abia mai tarziu mi-am dat seama in ce eram imbracat defapt, insa nu conta atata timp cat oricum ma indepartasem de acele persoane, asezandu-ma pe o alta banca. Era rece si putin umeda din cauza picaturilor de roua, dar am luat loc pe ea fara ezitare, lasandu-mi capul pe spate, privind cerul atat de senin.
In acea liniste se auzira niste voci, atat de aproape de mine incat bineinteles mi-au atras atentia, ducandu-mi privirea spre persoanele ce tocmai vorbeau si, se parea ca mie mi se adreseaza.
B: Asta sigur e tipul ala nenororcit ce m-a speriat in seara aia.
Mi-am simtit inima cu bate cu putere cand toti ma privira simultan. Erau aceiasi tipi de mai devreme, insa parca de data asta se trezisera la viata.
B: Copile, tu chiar aveai chef de glume in seara aia? rosti unul dintre ei pe un ton atat de infricosator, incat ma facu sa raman nemiscat.
Incepura apoi toti sa rada, probabil din cauza expresiei mele ce exprima frica.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:21 am

Nu m-am urcat in masina inca si am auzit niste vocei cunoscute.Cand mi-am indreptat privirea in locul de unde se auzeam,mi-am dat seama ce se intampla.Huliganii aia doi iar aveau chef sa se ia de cineva,lucru ce ma enerva la culme.Ii cunosteam bine,ma batusem si cu ei si inca ma calcau pe nervi insa stiam ca acum le era frica de mine ca de dracu.M-am indepartat de masina si m-am dus in spatele celor doi,privindu-i incruntat
-Vre-o problema?
Intreb pe un ton grav,rece si plin de ura deparca as fi fost in stare sa-i omor insa nu te-am vazut si pe tine din cauza ca aia te blocau,tu stand jos iar ei in picioare




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:30 am

Erau atat de inalti de parca ma uitam la ei ca la zgarie nori, probabil asta era din cauza ca stateam pe banca, iar ei in picioare, oferindu-mi mie un aer de inferioritate in fata lor. Probabil daca m-as fi ridicat tot asa m-as fi simtit. Doream sa dispar, sa plec sau sa ma evapor cat mai repede, dar nu aveam nici timp si nici unde, fara sa fiu vazut.
-Eu... imi cer sc...
Nu am avut timp sa termin acea propozitie murmurata, caci un ton atatd e cunoscut mie, urmat de unchip aparand din spatele celor doi imi facu sa imi dispara orice urma de frica. Ma simteam atat de protejat in preajma lui. M-am ridicat in picioare, privindu-i pe amandoi si venindu-mi sa le scot limba, dar m-am abtinut.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:35 am

Observand de cine vroiau sa se ia imi vin nervii si mai rau si vroiam sa ii pocnesc insa ma abtin.Te prind de mana si te trag langa mine,continuand sa-i privesc pe aia doi furios la culme,aproape scotand fum pe nas.Te tin aproape de mine desii stiam ca asta nu-ti placea deci nu te lipisem de mine
-Sper ca doar nu aveati de gand sa va luati de el,nu-i asa?
B:N-nici vorba Andy..n-noi doar vroiam sa stam putin de vorba,atat
B2:Da frate,nu vroiam sa-i facem nici un rau,nu intelege gresit
Spun cei doi speriati dandu-se un pas mai in spate sperand ca astfel sa scape de mine insa era cam imposibil momentan
-Fiti atenti,nu repet de doua ori.Daca Jeff pateste ceva atunci ar fi bine sa nu dati cu ochii de mine,sa va ascundeti caci altfel sunteti morti.Inteles?
B:D-da!



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:39 am

Odata ce ma trase mai aproape de el, am putut observa din nou diferenta de inaltime si probabil chiar daca m-as fi ridicat pe varfuri tot el era mai inalt, deci nu am facut-o. Fetele celor doi tipi pareau atat de speriate incat imi venea sa rad in hohote si sa il aplaud pe brunet, dar din nou m-am abtinut sa fac asta. Dupa ce au facut acele schimbi de replici, tipii plecara, lasandu-ma pe mine intr-un fel cu gura cascata, la figurat. Cum isi facuse tipul asta reputatia asta pe aici? Mi-am ridicat privirea asupra lui, apoi am lasat-o repede in pamant. Ma simteam ca un copil neajutorat ce avea nevoie de protectie din partea lui si, sincer, nu imi era prea bine sa stiu ca el imi luase apararea.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:42 am

Oftez adanc atunci cand cei doi isi luasera talpasita din fata mea si iti dau drumul,stand cu fata la tine,zambind slab.Imi ridic mana asupra ta,vrand sa te ciufulesc putin insa o retrag repede caci fusese de-ajuns cat te-am atins
-Ai grija de tine
Spun scurt si ma intorc cu spatele la tine,indepartandu-ma.Ma indrept spre masina mea neagra,sport si urc in ea.Nu dureaza mult si plec din parcarea caminului indreptandu-ma spre oras unde prietenii mei din formatie ma asteptau ca sa bem ceva impreuna,in cinstea unui turneu reusit.In plus,poate asa mai uitam si eu de cele intamplate si aveam presimtirea ca veneam beat acasa



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:49 am

Am aprobat din cap la spusele sale si deja parca ma simteam mai bine, asa ca mi-am ridicat capul asupra lui, dorind sa il intreb ce ii venise sa iasa afara, mai ales ca era si atat de dichisit. Sigur iesise la o plimbare, sau ceva asemanator. Cand am vrut sa ii pun intrebarea, el deja plecase, lasandu-ma pe mine ca un caine in ploaie. Nu aveam de gand sa fiu acel caine fidel ce isi asteapta stapanul, asa ca am luat-o inapoi spre camin. Nu intelegeam de ce a plecat asa, de parca isi luase ramas bun. Am pasit bosumflat pe scari, gandindu-ma ca s-a dus inapoi in apartament. Voiam sa ii mai spun vreo doua, asa ca m-am oprit exact in fata usii sale. Nu stiu din ce cauza am apasat direct pe clanta, de parca as fi stiut ca e deschisa, sau probabil ma gandeam ca e la fel ca in seara aceea, cand am dat buzna in camera sa. Am privit in toate directiile, intrand pana si in bucatarie si in baie, insa Andy nu era de gasit. Totusi am decis sa raman acolo si sa il astept, chiar voiam sa ii adresez niste cuvinte mai rautacioase, din nou. Noroc ca deja acel negru mi se obisnuise cu ochii.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:54 am

Ajuns in oras la barul unde aveam intalnirea cu nebunii,am parcat si am iesit din masina si am intrat inauntru unde eram asteptat.M-am asezat la masa dupa ce i-am salutat pe toti si nu a durat mult pana cand am inceput cu totii sa radem,sa bem,sa ne facem de cap.Chiar daca isi facusera aparitia si cateva fete eu nu am vrut sa ma bag peste ele caci mintea mea era inca la tine chiar daca incepusem sa o iau pe ulei.Si uite asa am stat cam vre-o trei ore in oras pana cand am decis sa ma opresc caci ma imbatasem destul si de uitat tot nu uitasem.AM rugat pe cineva sa ma duca acasa caci nu eram in stare sa conduc si,odata urcat in masina iar prietenul meu la volan,nu a durat mult pana cand am ajuns la camin.A parcat masina si am coborat.I-am multumit si am intrat in camin urcand spre camera mea




Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:56 am

Ma invarteam de colo pana colo in speranta ca va veni, insa niciun semn de el nici dupa doua ore de miscare continua. Datorita pesimismului meu, ma gandeam la ce era mai rau, cum ca s-a mutat pentru ca il suparasem, sau alte chestii mult mai banale. M-am asezat in pat si am asteptat restul timpului acolo, privind spre fereastra, vazand cum ziua e aproape gata, caci deja se intunecase. M-am intins pe toata suprafata, tinandu-mi mainile intr-o parte si in alta, iar picioarele desprinse.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:59 am

Mi-am scos cheile din buzunar pentru a descuia usa insa,cand am ajuns in fata ei am observat ca era descuiata si mi-am amintit ca uitasem sa o inchid.Oftez adanc observand ca miroseam puternic a alcool insa nu ma deranja personal.Am deschis usa,trantind-o de perete din greseala.Se parea ca nici forta nu mi-o mai puteam controla.Stramb din gura,inchizand-o in urma mea de data asta cu mai multa atentie,fara a o mai tranti.Imi dau jos jacheta pe care o avusesem in masina si o arunc pe un fotoliu,observand ca nu eram singur in camera,observand ca acel cineva erai tu si nu intelegeam ce cautai aici



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Jeff

Jeff


Mesaje : 174
Data de înscriere : 27/05/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 8:04 am

Ma luase somnul, dar am reusit sa imi revin cand am auzit pasi si mai ales acel sunet puternic provocat de usa. Am tresarit, sarind ca ars din pat, insa am reusdit sa imi reiau locul cand am vazut brunetul. Am zambit sters, nedorind sa arat ca asteptasem o gramada de timp pana sa vina.
-Ai venit? am intrebat pe un ton prietenos, probabil fiind singura daca cand vorbeam cu acel ton. Brusc am simtit miros de alcool, dar m-am gandit ca altii au fumat si au baut pe scara, deci nu aveam de ce sa ma tem daca Andy era acum acasa. Voiam sa il intreb de ce a pelcat, unde a fost, dar intrebarile isi aveau rostul mai tarziu.
Sus In jos
Andy Sixx
Admin
Andy Sixx


Mesaje : 177
Data de înscriere : 26/04/2011

Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 8:08 am

Te priveam atent,incercand sa-mi mentin echilibrul desi imi era cam greu,asa ca m-am apropiat de pat si m-am asezat pe marginea lui,privind inainte
-Da,asa se pare
Iti raspund scurt ca sa nu dau impresia ca ma balbaiam sau ca eram beat.Totusi,la conditia mea de acum,defiecare data cand te priveam simteam ca mandria mi se scoala si vroiam sa sar pe tine insa m-am abtinut vazand ca mai aveai sa ma intrebi ceva



Sus In jos
https://dark-rock.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Time To Chill - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Time To Chill   Time To Chill - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Time To Chill
Sus 
Pagina 3 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Rock :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: